Jan Bauch - Hlava

Litografie, 17,5x11,5 cm, signováno vpravo dole Jan Bauch, rám, zaskleno.

1898, Praha - 1995, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1915-1917; 1919-1922), kde se učil od profesorů Dítěte a Brunnera). Dále studoval na AVU (1922-25, prof. Švabinský). Studijní pobyty ve Francii a Itálii. Jeho dílo kromě kresby a grafiky zahrnovalo i díla moumentální. Hojně vystavoval u nás i v zahraničí.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

1864. Hlava
Dražba ukončena:28.01.2015 21:11:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč