Jan Bauch-Grafa - Dáma ve večerní róbě

Olej na plátně, 116x92 cm. Signováno vpravo dole J. Bauch - Grafa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - ?
Malíř, rytec. Studoval v ateliéru K. Svolinského. Maloval krajiny, portréty.

Jan Bauch-Grafa
67136. Dáma ve večerní róbě
Dražba ukončena:27.10.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč