Olej na plátně, 116x92 cm. Signováno vpravo dole J. Bauch - Grafa. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 - ? Malíř, rytec. Studoval v ateliéru K. Svolinského. Maloval krajiny, portréty.