Jan Bauch-Grafa

67136. Dáma ve večerní róbě

popis: Olej na plátně, 116x92 cm. Signováno vpravo dole J. Bauch - Grafa. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč