Jan Bauch - Dívčí poloakt

Akvarel na papíře, 60x50 cm, signováno vlevo dole Jan Bauch 1966, rám, zaskleno.

1898, Praha - 1995, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1915-1917; 1919-1922), kde se učil od profesorů Dítěte a Brunnera). Dále studoval na AVU (1922-25, prof. Švabinský). Studijní pobyty ve Francii a Itálii. Jeho dílo kromě kresby a grafiky zahrnovalo i díla moumentální. Hojně vystavoval u nás i v zahraničí.

Pozn.: Sbírka PhDr. Čestmíra Císaře (1920-2013).

1852. Dívčí poloakt
Dražba ukončena:28.01.2015 20:38:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč