Jan B. Minařík - Městské zákoutí

Akvarel na papíře, 24x31 cm. Signováno vlevo dole J. Minařík. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862 - 1937.

22097. Městské zákoutí
Dražba ukončena:20.09.2018 20:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč