Jan B. Minařík - Lev

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 19x24 cm. Signováno vpravo nahoře J. Minařík 1924. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo se dostalo do rodiny současné majitelky přímo od autora.

o autorovi: 1862 - 1937.

305623. Lev
Dražba ukončena:22.07.2020 20:05:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč