Olej na plátně, 50 x 60, rámováno, signováno vpravo dole a datováno 1903. Současný majitel, ročník 1922, uvádí, že obraz pochází z majetku jeho rodičů, kteří jej, spolu s několika dalšími, získali přímo od autora. K obrazu připojena stará černobílá fotografie z téhož místa, jedná se o partii z Výtoně.