Jan B. Melichar - Žně

Olej na plátně, 45x100 cm. Signováno vlevo dole J. Melichar. Rámováno.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
121177. Žně
Dražba ukončena:11.08.2024 21:14:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč