Jan B. Melichar - Vltava z Kampy

Akvarel, 25x80 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

72135. Vltava z Kampy
Dražba ukončena:16.01.2022 20:39:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč