Jan B. Melichar

69688. Valdštejnská ulice

popis: Kresba, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč