Olej na plátně, 70x45 cm. Signováno vpravo dole J. Melichar. Rámováno.
Pozn.: Původní adjustace včetně autorského štítku.
Nejdelší strana: 86 cm
o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč