Jan B. Melichar - Sala Terena ve Valdštejnské zahradě

Akvarel, 29x47 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

68578. Sala Terena ve Valdštejnské zahradě
Dražba ukončena:07.11.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč