Jan B. Melichar - Rybářská bašta

Olej na plátně, 44x70 cm. Signováno vpravo dole J. Melichar. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

123484. Rybářská bašta
Dražba ukončena:25.09.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč