Jan B. Melichar - Rudolfinum v Praze

Akvarel, 35x53 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

29685. Rudolfinum v Praze
Dražba ukončena:27.03.2019 22:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč