Jan B. Melichar - Pražský motiv

Akvarel, 15x48 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar 68. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

120445. Pražský motiv
Dražba ukončena:21.07.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč