Jan B. Melichar - Poděbrady - pramen v lázeňském parku

Akvarel, 29x40 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

69195. Poděbrady - pramen v lázeňském parku
Dražba ukončena:21.11.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč