Jan B. Melichar - Nový Svět II.

Nejdelší strana: 70 cm

Akvarel, 36x54 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

88090. Nový Svět II.
Dražba ukončena:18.12.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč