Jan B. Melichar - Nové zámecké schody

Akvarel, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

72103. Nové zámecké schody
Dražba ukončena:16.01.2022 20:08:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč