Jan B. Melichar - Nábřeží u Národního divadla

Akvarel, 34x46 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

69246. Nábřeží u Národního divadla
Dražba ukončena:21.11.2021 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč