Jan B. Melichar - Na Kampě

Akvarel, 36x54 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

72239. Na Kampě
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 15.01.2022 9:58:02 4656
500 Kč 14.01.2022 21:02:26 9630