Jan B. Melichar - Malostranské střechy

Akvarel, 32x47 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

72252. Malostranské střechy
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 14.01.2022 21:05:12 9630