Jan B. Melichar

308944. Loďky u Karlova mostu

popis: Akvarel, 30x23 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč