Jan B. Melichar - Vltava u Národního divadla a Královská zahrada

Kombinované techniky, 33x75 cm a 33x73 cm, obě signovány Jan B. Melichar, rám, pasparta,zaskleno.

Pozn.: Rámy poškozeny.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

15555. Vltava u Národního divadla a Královská zahrada
Dražba ukončena:24.01.2018 21:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč