Jan B. Melichar

306142. Krajina pod Blaníkem

popis: Kombinovaná technika, 30x41 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo získané z rodinného dědictví autora.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

dražba ukončena: 15.09.2020 20:11:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč