Jan B. Melichar - Krajina pod Blaníkem

Kombinovaná technika, 30x41 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo získané z rodinného dědictví autora.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

306142. Krajina pod Blaníkem
Dražba ukončena:15.09.2020 20:11:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč