Jan B. Melichar - Konvolut 2 Pragensií: U Strakovy akademie a Valdštejnská ulice

Akvarely, 22x29 cm a 29x22 cm. Signovány vpravo dole Jan B. Melichar. Pasparty, skla.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

61852. Konvolut 2 Pragensií: U Strakovy akademie a Valdštejnská ulice
Dražba ukončena:04.07.2021 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (02.07.2021 20:27:17) 7960