Nejdelší strana: 98 cm
Akvarely, 34x76 cm a 23x62 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč