Jan B. Melichar - Konvolut 2 litografií: Slunečnice a Salla terrena ve Valdštejnské zahradě

Litografie, 29x48 cm a 52x39 cm. Obě signovány vpravo dole tužkou Jan B. Melichar. 1x pasparta, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

308516. Konvolut 2 litografií: Slunečnice a Salla terrena ve Valdštejnské zahradě
Dražba ukončena:01.05.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.04.2021 9:36:38 754