Jan B. Melichar

308516. Konvolut 2 litografií: Slunečnice a Salla terrena ve Valdštejnské zahradě

popis: Litografie, 29x48 cm a 52x39 cm. Obě signovány vpravo dole tužkou Jan B. Melichar. 1x pasparta, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

dražba ukončena: 01.05.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 22.04.2021 9:36:38 754