Jan B. Melichar - Konvolut 2 litografií: Praha v zimě a Zpívající fontána

Nejdelší strana: 63 cm

Litografie, 27x37 cm a 45x31 cm. Signovány tužkou Jan B. Melichar. 1x pasparta, sklo. 1x rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

73311. Konvolut 2 litografií: Praha v zimě a Zpívající fontána
Dražba ukončena:20.02.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč