Jan B. Melichar - Karlovy Vary - Dlouhá louka

Akvarel, 14x22 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

72121. Karlovy Vary - Dlouhá louka
Dražba ukončena:16.01.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.01.2022 20:00:41 754
500 Kč 13.01.2022 9:49:41 7960