Jan B. Melichar - Hrad z Belvederu

Akvarel, 30x22 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

72260. Hrad z Belvederu
Dražba ukončena:23.01.2022 21:00:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč