Jan B. Melichar - Čertovka

Nejdelší strana: 51 cm

Olej na plátně, 51x31 cm. Signováno vlevo dole J. Melichar. Rámováno.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

74282. Čertovka
Dražba ukončena:30.03.2022 21:17:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč