Kniha, 15x9 cm. Vydal Kristian Ludvík Kunst, Berlín 1754. Titulní mědirytina J.A. Komenského. 540 stran. Převazba z 19. století. Kartonový přebal, celokožená zdobená vazba, poškozená.