Jan Benda - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 25x61 cm, signováno vlevo dole Jan Benda, rám.

1897, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1917-1919). Vystavoval krajiny z Polabí, zátiší, květiny a kresby. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Vzadu štítek a přípis.

6260. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.10.2016 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč