Jan Benda - Kuřácké zátiší

Olej na kartonu, 19x25 cm, signováno vpravo nahoře Jan Benda, rám.

1897, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1917-1919). Vystavoval krajiny z Polabí, zátiší, květiny a kresby. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2996. Kuřácké zátiší
Dražba ukončena:01.10.2015 21:46:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč