Olej na kartonu, 19x25 cm, signováno vpravo nahoře Jan Benda, rám. 1897, Praha Žák UMPRUM v Praze (1917-1919). Vystavoval krajiny z Polabí, zátiší, květiny a kresby. Vystavoval zejména na našem území. Pozn.: Rám mírně poškozen.