Olej na kartonu, 39x63 cm, signováno vlevo dole Čumpelík, rám, pasparta.
Pozn.: Pasparta znečištěna. Rám poškozen.
o autorovi: 1895 - 1965
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.