Jan  Spáčil - V zimě za chaloupkou

Olej na kartonu, 50x68 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

15336. V zimě za chaloupkou
Dražba ukončena:24.01.2018 18:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč