Jan Spáčil

24884. Osamělý strom za chalupou

popis: Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2018 18:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč