Jan Spáčil

308929. Na kraji obory

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 500 Kč

dražba ukončena: 11.06.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč