Jan  Čejka - V parku

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jan Čejka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

23587. V parku
Dražba ukončena:31.10.2018 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč