Jan Čejka

303558. Průhled lesem

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 30x36 cm. Signováno vpravo dole Jan Čejka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.02.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč