James William Milliken - Rozprava u čaje

Akvarel, 16x24 cm. Signováno vlevo dole J.W. Milliken. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Koupeno majitelkou cca před 20 lety v galerii v Londýně za 50 tis.

James William Milliken
60898. Rozprava u čaje
Dražba ukončena:01.07.2021 19:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč