James William Milliken

60898. Rozprava u čaje

popis: Akvarel, 16x24 cm. Signováno vlevo dole J.W. Milliken. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Koupeno majitelkou cca před 20 lety v galerii v Londýně za 50 tis.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč