James Janíček - Soubor 2 grafických listů

Litografie, obě: 49x38 cm, signovány dole uprostřed Janíček 92, volné listy.

o autorovi: 1935-2021
Grafik. Narozen v Kanadě, studoval Art School of the Society of Arts and Crafts v Detroitu (USA) a AVU v Praze u profesorů Sychry, Pukla a Silovského. Věnuje se volné grafice, užité grafice, knižní tvorbě a ilustraci, též známkové tvorbě. Je členem SČUG Hollar. Od r. 1996 byl vedoucím grafického ateliéru na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Jeho práce jsou v majetku soukromých i veřejných sbírek v Kanadě, Belgii, Holandsku, Francii, Německu i v České republice.

13970. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:15.11.2017 18:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč