Jakub Žáček - Z nohy na nohu po rozpáleném písku

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole J. Žáček. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Tento abstraktní obraz zachycuje pocit horkého letního dne na pláži. S dominantními odstíny modré a žluté, které se postupně mísí s červenými akcenty, přináší vizuální ztvárnění přechodu mezi osvěžující vodou a rozpáleným pískem. Modrá část obrazu evokuje klid a chlad vody, zatímco žluté a červené odstíny přinášejí pocit tepla a energie slunečního žáru. Textura a kompozice obrazu podněcují představivost a vnímání letní atmosféry.

Pokud hledáte způsob, jak oživit svůj domov a zároveň pomoci dobré věci, tento obraz je ideální volbou. Připojte se k této iniciativě a podpořte Nadační fond Kapka naděje. ❤️

o autorovi: Jakub Žáček je český herec, komik a moderátor a 4 roky byl členem HaDivadla v Brně. Známý je hlavně z inscenací Divadla Archa, Minor nebo Divadla v Dlouhé, dále hrál např. ve filmech Ubal a zmiz nebo Hodinářův učeň a také v mnoha seriálech jako třeba
Comeback, Kriminálka Anděl nebo Temný kraj.

certifikát
117903. Z nohy na nohu po rozpáleném písku
Dražba ukončena:19.06.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
nebylo vydraženo