Jakub Svoboda a kolektiv - Unlimited

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno zezadu. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Obraz "Unlimited" je plný dynamiky a života, s výraznými odstíny fialové, modré a růžové, které se prolínají a tvoří plynulé, vířivé vzory. Jasné hvězdy a bubliny dodávají obrazu třpyt a hloubku, evokující pocit nekonečného vesmíru plného možností. Tento obraz je nejen vizuálně ohromující, ale také inspiruje k zamyšlení nad neomezeným potenciálem, který v sobě každý z nás nosí.

Tento jedinečný umělecký kousek nejen zkrášlí váš prostor, ale také významně přispěje k podpoře dětí, které potřebují naši pomoc. Představte si, že můžete mít doma umělecké dílo, které vám každý den připomene nekonečné možnosti a krásu života! Připojte se k této krásné iniciativě a podpořte dobrou věc! ❤️

o autorovi: Jakub Svoboda je syn hudebního skladatele Karla Svobody a zakladatelky Nadačního fondu Kapka naděje Venduly Pizingerové. Navzdory tomu, že jeho otec byl legendou české hudební scény, Jakub se rozhodl směřovat své umělecké nadání do jiného oboru – grafického designu. Nyní studuje na střední grafické škole G.A.P.education v Praze.

vydraženo certifikát
117894. Unlimited
Dražba ukončena:19.06.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč