Jakub Špaňhel - Soubor 3 litografií - Květiny

Litografie 14/30, 67x50 cm. Signováno vpravo dole tužkou Špaňhel 2004. Volné listy.

o autorovi: 1976
Malíř. Studoval na SUPŠ v Ostravě a na AVU v Praze v ateliéru vizuální komunikace u J. Davida a v ateliéru intermediální tvorby u M. Knížáka. Zaměřuje se na problematiku formálních vlastností malby a možnosti jiného vidění reality. Je spoluzakladatelem skupiny Luxsus. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Galerie Felixe Jeneweina v Kutné Hoře, GVU v Ostravě a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za díla tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

117571. Soubor 3 litografií - Květiny
Dražba ukončena:27.06.2024 22:21:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč