Jakub Obrovský - Žena s náručí květin

Litografie, 43x28 cm, signováno vpravo dole J. Obrovský 1920, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský přípis.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

10014. Žena s náručí květin
Dražba ukončena:26.04.2017 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč