Jakub Obrovský - Tři grácie

Nejdelší strana: 54 cm

Litografie, 35x26 cm. Signováno vlevo dole tužkou J. Obrovský 44. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

76335. Tři grácie
Dražba ukončena:24.04.2022 20:17:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč