Jakub Obrovský - Při koupeli

Litografie, 35x27 cm, signováno vlevo dole J. Obrovský 43, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

12692. Při koupeli
Dražba ukončena:21.09.2017 21:18:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč