Jakub Obrovský - Portrét ženy

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

29886. Portrét ženy
Dražba ukončena:28.03.2019 21:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč