Jakub Obrovský - Malířky v zahradě

Litografie, 24x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku J. Obrovský 39. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

46917. Malířky v zahradě
Dražba ukončena:15.07.2020 20:23:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč