Jakub Obrovský - Ležící akt

Olej na plátně fixováném na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole J. Obrovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86349. Ležící akt
Dražba ukončena:30.11.2022 21:50:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč